<>

Gyorsan szeretnél értesülni a profitipp.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk!

2.10

Ezzel a tippel megduplázhatod a pénzed kedden

A Cesena odahaza hagyományosan erős csapat és a rájátszás első meccsén előnyt szerezhet a Spezia ellen.
Olasz másodosztály, rájátszás
Cesena - Spezia
Kedd, 20:30 óra

A Serie A-ért versengenek a csapatok az olasz másodosztályú play off-ben. A Cesena a 6. pozícióban zárt, 68 pontig jutott, hazai mérlege pedig félelmetes volt: 16-2-3, gólkülönbsége pedig 40-12. Massimo Drago alakulata novemberben és decemberben teljesített gyengébben, a bajnokság hajrájára lendületbe jött, az utolsó négy fellépésén veretlen maradt, és megnyert három ütközetet. A keret nem lesz teljes, egy bekk eltiltott lesz, két középpályás pedig sérüléssel küzd.

A Spezia a 7. lett 66 egységgel, így Domenico Di Carlo együttese is harcba szállhat a legmagasabb osztályért. A gárda kiegyensúlyozottan teljesített a bajnokságban, vendégként sem vallott szégyent (7-8-6). A pontvadászat finisére azért okozott néhány meglepetést, a negatív kategóriába sorolhatjuk a comói 4-0-ás vereséget. A zárónapon az Ascolival remiztek hazai környezetben. És akkor a hiányzóktól: a csapat házi gólkirálya, Nene sérült, míg a második számú gólfelelős Calaio eltiltott lesz, ez nagy érvágás a Spezie számára. Rajtuk kívül egy rutinos bekk is kimarad, ugyancsak sérülés miatt.

02155. Cesena - Spezia, 1 (2.10) - Tippmix

Az ősszel ebben a felállásban 5-1-re kiütötte ellenfelét a Cesena. Ma is a hazaiaknak szavazunk bizalmat, az az érzésünk, hogy a fekete-fehérek előnyt szereznek a visszavágóra. Tippünk így: 1-es!

• 8Lavjaman0072016május25.08:24ÚjVálasz

Nem minden nyerek, de olyan tétel játszok, hogy holnap és holnapután is tudjak játszani, ha nem jön be. Biztos mecs nincs, mert lehet egy hulladék 0-0, vagy egy piros lap, öngól, motiválatlanság, és máris borul a mutatvány. Ne ebből akarj megélni, mert nem lehet.

• 7nyavajda2016május24.22:49ÚjVálasz

Ja és ha megérzek egy meccset és nem játszom végül, az naná, hogy bejönne. Ha megjátszom?? Kuka!!! . Remélem, már nem sok van hátra!

• 6nyavajda2016május24.22:30ÚjVálasz

Csak hogy egy jót röhöfgetek rajtam: Élőben megtettem az egyik meccset a 85. percben hogy nem lesz több gól, a 86.-ban lett.
    Teniszben ha két szettre fogadok, három szettes a meccs. Kosár pontszámban ha többre fogadok, kivétel nélkül kevesebb lesz, és fordítva. Múltkor 74.5 pontnál többre fogadtam, 74 lett, ill. hogy 6.5 pontra hazai lesz, nem kell mondanom mennyivel nyert az a csapat (pont 6-tal).
    Holnap kiválasztok egy szájbaba.ott qwa focimeccset és megraom hazaira, x-re és vendégre is. Habár én akkor se fogok tudni nyerni!!!Az ilyen csődtömegek minek születnek meg, mint én?

• 5nyavajda2016május24.21:45ÚjVálasz
    Idézet: Lavjaman007
    juj nem jut kenyérre nyavajgó! :D sírjálll :D én nyertem 4.000-et ma
    ...

Tudom, te 100/100 szelvénnyel nyersz, ma is nyertél tegnap is, meg holnap is. Örülj, hogy te mindig nyersz kivétel nélkül. Ez van. Ilyen átkozott ro.adt patkányoknak is meg kell születni, mint én! Így kerek a világ, nem lehet mindenki olyan szerencsés, mint te!

• 4Lavjaman0072016május24.21:22ÚjVálasz

• 3nyavajda2016május24.21:20ÚjVálasz

Az összes ki.aszott pénzem elbuktam, menkjetek a f.szba!!!a cSEZENÁTOKKAL GYÜTT!!

• 2nyavajda2016május24.20:41ÚjVálasz

Mit mondtam, hogy nem nyer a Cesena. Remek tipp volt, mi a f.sznak hallgattam rátok???

• 1nyavajda2016május24.20:39ÚjVálasz

Felraktam egy 10-est a Cesena-ra, úgyhogy aki erre fogadott, már dobhatja is a kukába. Mivel én soha nem nyerek 5 forintot se, nem hogy 12.000-et, már lefogadom hpgy a 8. percben 0-3, de inkább meg se nézem. KI A QWA ÉG IRÁNYÍTJA EZT???