<>

A Zug a lehető legjobb kiemelésre hajt az NLA-ban, ehhez azonban fel kell állnia a padlóról (a Bern ütötte ki őket), a Langnau pedig jó ellenfél lehet erre a célra.

Gyorsan szeretnél értesülni a profitipp.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk!

1.75

Jól fizető tipp az élmenő meccsére

Svájci jégkorongbajnokság
Langnau Tigers - Zug
Péntek, 19:45 óra

A Langnau Tigers a 12 csapat NLA 11. helyén áll. A rájátszásban nem reménykedhetnek, a 8. helyhez képest 10 pont a lemaradásuk. A 118 lőtt góljuk a harmadik legkevesebb, a 146 kapott találat szintén a harmadik legrosszabb. Hazai jégen rosszak, 22 meccsen 12-szer tartották otthon a pontokat. Legutóbbi 4 meccsből csak 1-et nyert, a Lausanne-t túlórában gyűrték le. Két húzóemberük van, Clark és DiDomenico egyaránt 33-33 pontos (15+18 és 10+23). Kapusuk, Ciaccio az egyik legrosszabb a sokat védő kapusok között, 90,3%-kal és 3,3-as kapott gólátlaggal teljesít.

05520. Langnau Tigers - Zug, 2 (1.75) - Tippmix

Az EV Zug a 2. helyén áll, de szoros a mezőny, az 5. Davos csak 4 ponttal áll mögöttük. A 140 lőtt góljuk a harmadik legtöbb, a 112 kapott találat pedig a második legjobb védelmet jelenti. Remek vendégek, 20-ból 11-szer nyertek. Jó formában vannak, legutóbbi 10 meccséből 8-at nyert. Legponterősebb játékosaik ligaszinten is erősek, Bouchard 61 ponttal vezeti az NLA ponttáblázatát (10+51), Martschini 47 ponttal 4. (21+26), Holden 43 ponttal 7. (17+26). A kapuban Stepan remekel, a svájci válogatott kapus 92,1%-kal és 2,43-es kapott gólátlaggal teljesít.

Idén kétszer játszottak, szeptemberben 5-0-ra nyert a Zug, decemberben viszont 3-2-re meglepte a Langnau. A két csapat közül egyértelműen a vendégek vannak jobb formában, számukra sokkal fontosabb a győzelem, ezért lényeges, hogy elvigyék a 3 pontot Langnauból.