<>

A Svájci Kupa negyeddöntőjében könnyű mérkőzés vár a Bernre, egy másodosztályú középcsapathoz látogatnak. Olyannyira megbízunk bennük, hogy többgólos Bern-sikert várunk.

Gyorsan szeretnél értesülni a profitipp.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk!

1.50

Kitömhetik a kiscsapatot, profitáljunk belőle!

Jégkorong, Svájci Kupa
Visp - Bern
Szerda, 19:45

A Visp a 10 csapatos NLB 7. helyén áll. Botrányos formában van, legutóbbi 5 mérkőzését elvesztette, előtte 5-öt nyert. Nem erősségük a hazai pálya, 10 meccsből csak 5-ször nyertek otthon. Sokgólos meccseket játszanak, 20 meccsen 75:75-ös gólarányt hoztak össze. A másodosztály kanadai táblázatán Schmutz a 6. 23 ponttal (9+14), mögötte Dolana és Rapuzzi 17-17 pontos (10+7 és 9+8). A kapuban Schoder rossz teljesítményt nyújt, 90,9%-a még tűrhető, de 3,46-os gólátlaga rossz.

13616. Visp - Bern, hendikep -1.5 gól 2 (1.50) - Tippmix

Az SC Bern középcsapat az NLA-ban, a 12 csapatból a 6. helyet foglalja el. Négymeccses nyeretlenségi szériájuk pénteken megszakadt, valamint szombaton is nyertek egy meccset. Idegenben 12 meccsből 4-et nyertek vendégként a legjobbak között. Az első osztály 24 meccsén 73 gólt lőttek és 69 gólt kaptak. Az NLA pontlistájának 4. helyén Conacher áll 26 ponttal (11+15), őt Blum követi 17 (3+14), Moser pedig 16 ponttal (9+7). A kapuban a rutinos Bührer 88,7%-a rossz, 2,58-as kapott gólátlaga tűrhető, míg váltótársa, Schwendener 89,4%-a és 2,73-as átlaga szintén nem érdemel dicséretet.

Közös múltjuk két barátságos meccsre nyúlik vissza, 2013 nyarán 9-3-ra, idén szeptemberben 8-4-re nyert idegenben a Bern. Egyértelműen a fővárosiak a kupameccs esélyesei, a tudásbeli különbség miatt pedig bízunk benne, hogy többgólos Bern-sikert hoz a negyeddöntő.