<>

Gyorsan szeretnél értesülni a profitipp.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk!

Így nyerj 1500 forintból csaknem négymilliót

Három remek tippel majd’ négymillió forintot nyert egy alsózsolcai fogadó, aki félidő/végeredményre tett.

Remek hétvégét zárt egy szerencsés magyar fogadó, aki a német bajnokság zárófordulójára tett. Három meccset szemelt ki, s 360 forintos tét mellett, mindannyiszor félidő/végeredményre tett. Az alsózsolcai játékos annyira biztos volt magában, hogy négy alkalommal is játékba bocsátotta, így hibátlan tippjei révén fogadásonként 978 750 forintot, vagyis összességében ennek négyszeresét, 3 millió 915 ezer forintot nyert, 1 440 forintos össztétre. A profitipp.hu stábja is gratulál a szerencsés nyertesnek.

A nyertes szelvény

Tipp

Odds

Eredmény

Augsburg – Hamburg Pontos eredmény – 1. félidő/Végeredmény, Döntetlen 1-1/4+ 12.501-3 (1-1)
Leverkusen – Ingolstadt Pontos eredmény – 1. félidő/Végeredmény, Leverkusen 2-1/4+ 14.503-2 (2-1)
Wolfsburg – VfB Stuttgart Pontos eredmény – 1. félidő/Végeredmény, Wolfsburg 2-0/4+15.003-1 (2-0)

• 4itsipia2016május18.14:22ÚjVálasz

nos logikusan végig gondoltam és nekem a 4+ az több mint 4-et jelent....de hát ez van,ha ez van :)
    4vagy+ is kifért volna és azt már én is megérteném...:) de köszi!

• 3Aron802016május18.13:56ÚjVálasz

Ha kicsit logikusan bele gondolsz. Ott van a meccsek mellett az eredmény. Nyílván ha bejött a szelvény és 3-1, 3-1, 3-2 lettek a meccsek akkor vajon mi lehet a 4+ ?! Gólszám...

• 2itsipia2016május18.10:28ÚjVálasz

nézegettem ezt a szelvényt a Zöldújságban is (GRAT a TULAJDONOSNAK !!!) de nem értem??? személy szerint, nem érdekelnek az ilyen úri huncutságok! nincs hozzá sem időm, sem kedvem hogy mondjuk egy 60-as kínálatot átnézzek és elemezgessek 1 meccs miatt,ha nincs ötlet azonnal, már nem is foglalkozom vele tovább...:)
    de ezt megkérdezem,mert teljesen kínai:( mert addig hogy pontos eredmény 1.félidő/ azt értem de a per után a végeredmény 4+ mi a turha lenne???
    aki érti és van kedve kioktatni,kérem segítsen...légyszi-légyszi :)